Mesteris hallgatónk sikere a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián

Frissítve: 2019/04/15

Csíki Ottó első éves Vállalati Pénzügyi Menedzsment szakirányos mesteris hallgató két különböző (Ágazati gazdaságtan III. és Pénzügy III.) szekcióban egy-egy második helyezést szerzett a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián (OTDK). A mintegy 1000 fős rendezvényen Csíki Ottónak összesen három bemutatott kutatási munkája volt, dr. Szász Levente egyetemi tanár témavezetésével. Gratulálunk hallgatónknak és felkészítő tanárának!

Hallgatónk a következő tudományos dolgozatait mutatta be a 2019. április 11-13. között Pécsett megrendezett rendezvényen:

1. Az autókereskedők elhelyezkedését és tevékenységét befolyásoló tényezők Romániában  (Ágazati gazdaságtan III. szekció) – 2. helyezés;
  2. Az elektromos autók gyártásának és elterjedésének kihívásai a következő évtizedben (Ágazati gazdaságtan III. szekció);
  3. Vevőérték-számítási módszer alkalmazása a hűségesítési döntések megalapozására (Pénzügy III. szekció) – 2. helyezés.

Gratulálunk hallgatónknak és felkészítő tanárának!

Létrehozva: 2019/04/15