Mestertanár Aranyéremben részesül dr. Györfy Lehel-Zoltán, intézetünk docense

Frissítve: 2019/07/01

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács 2019-es évi Mestertanár Aranyérem kitüntetésében részesül dr. Györfy Lehel-Zoltán, intézetünk docense. A rangos elismeréssel kollégánk diákköri tudományos konferenciákon való témavezetői, valamint nemzetközi esetettanulmány versenyekre való felkészítői tevékenységét díjazzák. Gratulálunk a rangos elismeréshez!

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) a kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkáért adományozott elismerés évtizedes sikere alapján, a minőségi felsőoktatás érdekében kifejtett munkásság méltányolására Mestertanár Aranyérem kitüntetést adományoz mindazon oktatóknak és kutatóknak, akik az egyetemisták és a főiskolások kötelező tananyag elsajátításán túlmutató, tudományos diákköri, szakkollégiumi vagy egyéb önképzési formában megvalósuló tudományos tevékenységének elősegítéséért, kibontakoztatásáért és elismeréséért témavezetőként és a tudományszervezés terén éveken át kiemelkedően eredményes, áldozatos munkát végeztek (forrás: www.otdt.hu).

Idén a Közgazgaságtudományi szekció részéről dr. Györfy Lehel-Zoltán, intézetünk docense részesül a rangos elismerésben. Az általa felkészített diákok 2005-2019 között több, mint 30 diákköri tudományos konferencia részvételt és (társkoordinációban) több mint 150 nemzetközi esettanulmány részvételt regisztrálhattak, számos díjat elérve.

Gratulálunk kollégánknak!

Létrehozva: 2019/07/01