„Mi volt előbb: a reklám vagy a termék”, Csog Éva digitális marketing szakértő előadása

Frissítve: 2023/12/14

Csog Éva, digitális marketing szakértő előadást tart, „Mi volt előbb: a reklám vagy a termék” címmel 2023. december 18-án, 19 órától, 245 teremben a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának digitális marketing mesterszakos diákjai számára.

Az előadás alatt bemutatásra kerülnek az online reklámozási lehetőségek a Google platformon és a közösségi hálózatokon, valamint kitérünk a marketing mix elemzés fontosságára a hatékony eladási stratégiák kialakítása érdekében.

Csog Éva több, mint húszéves szakmai tapasztalattal rendelkezik marketingkommunikációs projektek megtervezésében és végrehajtásában. Hat éve szakosodott az online eladásokra, Google Partner, és havi szinten több, mint 15.000 eurós reklámbüdzsét kezel.

Az előadás az   Integrált marketingkommunikáció   tantárgy keretén belül zajlik, a másodéves   Digitális marketing mesterképzésen.

Létrehozva: 2023/12/14