Mindhárom csapatunk bejutott a legjobb 12 közé az Országos Esettanulmány Versenyen

Frissítve: 2021/03/25

A menedzsment témájú budapesti Országos Esettanulmány Verseny Országos Döntőjébe jutott mindhárom csapatunk, kimagasló teljesítményt nyújtva a verseny selejtező fordulójában.

Csapataink összetétele:

• Orenda: Győri Anett (Menedzsment 3. év), Kluzsán Kriszta, Kucharszki Ingrid-Éva, Ravasz Attila (mindhárman Vállalkozásmenedzsment mesteri 1. év)
  • Prestige: Domokos Attila, Filep Attila-Szilárd, Hetzke Márk, Pelger Ivett-Petra (Menedzsment 3. év)
  • Cryptex: Apetroae Lucas-Matteo, Martonos Magor-Tamás (Gazdasági informatika 2. év), Ábrán Kinga-Réka (Pénzügy és bank, 2. év), Kovács Alpár-Botond (Menedzsment 2. év).

A selejtező fordulóban a csapatok a MOL Limo car-sharing vállalkozás esetét kellett megoldják, az Országos Döntőre 2021. április 9-12 között kerül sor.

A csapatok felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Gratulálunk, és sok sikert kívánunk csapatainknak az Országos Döntőben!

Létrehozva: 2021/03/25