Nemzetközi nyári iskolát szervezett egyetemünk „Ellátásilánc-menedzsment a digitalizáció és válságok korában” témával

Frissítve: 2024/08/10

2024. augusztus 5-9 között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara adott otthont a European Operations Management Association (EurOMA) doktori hallgatóknak szóló nyári egyetemének, amelyen összesen 15 doktorandusz és 6 meghívott előadó vett részt a világ 9 különböző országából.

Az augusztus 4-i megnyitót követően a nyári egyetem napjain az alábbi előadók és témák szerepeltek:

• Dr. Albachiara Boffelli (University of Bergamo, Olaszország): Globális ellátásilánc-menedzsment
  • Dr. Manmohan Sodhi (City, University of London, UK): Kockázatmenedzsment és reziliencia
  • Dr. Alejandro G. Frank (Federal University of Rio Grande do Sul, Brazília): Digitális transzformáció
  • Dr. Anne Touboulic (Nottingham University Business School, UK): Fenntarthatóság az ellátási láncokban
  • Dr. Szász Levente és Dr. Rácz Béla-Gergely (Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár): Ipar 4.0 technológiák

A teljes napos képzéseken interaktív előadások, csoportmunkák és közös viták szerepeltek. Ezúton is köszönjük a meghívott előadóknak, hogy hozzájárultak a nyári egyetem szakmai színvonalának biztosításához, valamint a résztvevőknek, hogy bekapcsolódtak a nyári egyetem tevékenységeibe, megismerve egyúttal Kolozsvár fontosabb nevezetességeit is az esti szabadprogramok során.

alt text

Létrehozva: 2024/08/10