Ötödik éve a legrangosabb magyar nyelvű menedzsment esettanulmány verseny dobogóján

Frissítve: 2019/03/28

Éltes Rita, Géger Gyopár, Szabó Norbert (mindhárman Vállalkozásmenedzsment mesteri 1. év), valamint Kelemen Kincső (Gazdasági informatika 3.év) hallgatóink kiváló harmadik helyezést értek el a Budapesti Corvinus Egyetemen menedzsment témában megrendezett XX. Országos Esettanulmány Versenyen (OEV-en). A nagyszerű teljesítmény egyben azt is jelenti, hogy intézetünk hallgatói az utóbbi öt évben mindig a rangos rendezvény dobogóján végeztek. Gratulálunk!

2019. március 23-25. között került megrendezésre a XX. Országos Esettanulmány Verseny (OEV) a Budapesti Corvinus Egyetem és az EVK Szakkollégium szervezésében, mely a Kárpát-medence legrangosabb magyar nyelvű menedzsment versenyének számít.

Idén is kétfordulós rendszerben szervezték meg a nemzetközi eseményt. Az online előfordulót követően 16 csapat jutott tovább a budapesti döntőre, közöttük volt a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét képviselő csapat is.

Az esettanulmányt a Groupama Biztosító szolgáltatta, a résztvevő csapatoknak másfél nap állt rendelkezésükre, hogy kidolgozzák stratégiájukat, amelyet gyakorló szakemberekből álló zsűri előtt prezentálhattak. A verseny döntőjébe 4 csapat jutott be, köztük voltak a kolozsvári diákok is, akik végül a 3. helyen végeztek.

Gratulálunk a kiváló eredményhez csapatunknak!

Létrehozva: 2019/03/28