Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram karunk magyar tagozatos hallgatói számára

Frissítve: 2019/05/10

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Educationis Alapítvány (PADE Alapítvány) finanszírozásával pályázatot hirdet a kiváló tanulmányi és tudományos hallgatói teljesítmény ösztönzésére és támogatására. A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram” keretében a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 50 magyar tagozatos hallgatója részesülhet ösztöndíjban.

Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Educationis Alapítvány (PADE Alapítvány) finanszírozásával pályázatot hirdet a kiváló tanulmányi és tudományos hallgatói teljesítmény ösztönzésére és támogatására. A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram” keretein belül a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 50 magyar tagozatos hallgatója részesülhet ösztöndíjban az előző évi kiemelkedő egyetemi tevékenysége alapján.

A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram” keretein belül legfennebb 50 hallgató részére nyújtható támogatás, hallgatónként havi 30 000 Ft-nak megfelelő román lej, 10 hónapon át a 2018–2019-es tanév II. félévében (5 hónap), illetve 2019–2020-as tanév I. félévében (5 hónap). A pályázatra jogosultak köre: a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának (a továbbiakban: BBTE KGTK) magyar tagozatos, legalább 2. éves alapképzéses, valamint mesterképzéses hallgatói.

A pályázat benyújtásának módja és helye: elektronikusan a reti.tamas@ubbcluj.ro e-mail címre.

A pályázat benyújtási határideje: 2019. május 19., 23:59.

A pályázat részletei és a csatolandó mellékletek listája: pályázati kiírás

A pályázati űrlap: letöltés

Létrehozva: 2019/05/10