Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram karunk magyar tagozatos hallgatói számára 2020

Frissítve: 2020/08/26

Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány (PADME Alapítvány) finanszírozásával pályázatot hirdet a kiváló tanulmányi és tudományos hallgatói teljesítmény ösztönzésére és támogatására.

Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány (PADME Alapítvány) finanszírozásával pályázatot hirdet a kiváló tanulmányi és tudományos hallgatói teljesítmény ösztönzésére és támogatására.

A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram” keretein belül maximum 45 hallgató részére nyújtható
támogatás, hallgatónként havi 30 000 Ft-nak megfelelő román lej, 10 hónapon át a 2019–2020-as tanév II.
félévében (5 hónap), illetve 2020–2021-es tanév I. félévében (5 hónap).

A pályázatra jogosultak köre: a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és
Gazdálkodástudományi Karának (a továbbiakban: BBTE KGTK) magyar tagozatos, a 2019-2020-as tanévben 2. éves vagy 3. éves alapképzéses, vagy 1. éves mesterképzéses hallgatói.

A pályázat benyújtásának módja és helye: elektronikusan a bege.katalin@ubbcluj.ro e-mail címre
A pályázat benyújtási határideje: 2020. szeptember 20., 23:59

A pályázat részletei és a csatolandó mellékletek listája: pályázati kiírás

A pályázati űrlap: letöltés