Sikeres szereplés a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián

Frissítve: 2015/04/13

A 2015. április 9-11. között megrendezésre került XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekciójában a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének képviseletében hallgatóink idén is sikeresen szerepeltek, két második helyet és két különdíjat szerezve. Gratulálunk!

2015. április 9-11. között került megrendezésre a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekciója a Budapesti Gazdasági Főiskola szervezésében. A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének képviseletében hallgatóink idén is sikeresen szerepeltek a kétévente megrendezésre kerülő konferencián, két második helyet és két különdíjat szerezve.

A díjazottak:

• Szerző hallgató: Salamon Ádám (Vállalati Pénzügyi Menedzsment mesteri)

Díj: Második hely

Dolgozat cím: “A Vitacom vállalat által alkalmazott szállítási módszer optimalizálása”

Koordináció: drd. Kovács Imola, egyetemi tanársegéd

Szekció: Vállalatgazdaságtan

• Szerző hallgató: Joița Nicoleta (Vállalati Pénzügyi Menedzsment mesteri)

Díj: Második hely

Dolgozat cím: “A stressz esemény során bekövetkező továbbgyűrűzési hatás elemzése a román bankrendszerben”

Koordináció: dr. Dézsi-Benyovszki Annamária, egyetemi docens

Szekció: Pénzügy-Bankrendszer

• Szerző hallgatók: Demeter Zselyke (Vállalkozásmenedzsment mesteri), Fehér Attila (Pénzügy-Bank szakirány, 2. év), Fekete Réka (Menedzsment szakirány, 2. év)