A brit Emerald Publishing tudományos bírálói díját nyerte el dr. Szász Levente, intézetünk egyetemi tanára

Frissítve: 2022/09/26

A nagy-britanniai Emerald Kiadó 2022-ben is odaítélte a kiemelkedő tudományos bírálatokért járó díjakat. A kiadó által gondozott Journal of Manufacturing Technology Management nemzetközi tudományos folyóirat legjobb bírálói díjának egyikét ebben az évben intézetünk egyetemi tanára, dr. Szász Levente, dékánhelyettes nyerte el.

A Journal of Manufacturing Technology Management a Web of Science adatbázisban jegyzett tudományos szaklap (2022-es impakt faktor = 8,144; AIS = 0,823), amely elsősorban a termelővállalatok által alkalmazott legújabb technológiák vizsgálatára fókuszál. Szász Levente tudományos bírálói munkássága elsősorban a vállalatok által alkalmazott digitális technológiák, az Ipar 4.0 megoldások, valamint az erre épülő megoldás-alapú stratégiák területén végzett kutatásokat érintette.

Gratulálunk a rangos nemzetközi elismeréshez!

Létrehozva: 2022/09/26