Légy önkéntes az EurOMA Nyári Egyetem szervezőcsapatában!

Frissítve: 2024/07/15

Szerezz te is nemzetközi tapasztalatot önkéntesként a karunkon megrendezendő EurOMA Nyári Egyetem szervezőcsapatában!

2024. augusztus 4-9. között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara ad otthont a European Operations Management Association (EurOMA) 11. Nyári Egyetemének, amely a folyamat- és ellátásilánc-menedzsment globális kihívásaira fókuszál a digitalizáció és az állandósuló világszintű válságok kontextusában.

A rendezvény helyszíni szervezői csapatába karunk önkénteseket toboroz. A jelentkező önkéntesek az alábbi előnyökre tehetnek szert a részvétel eredményeképp:
- nemzetközi szintű kapcsolatok kiépítése professzorokkal és PhD hallgatókkal
- rendezvényszervezői tapasztalat
- angol nyelv aktív használata egy héten keresztül
- napközben biztosított ebéd a teljes rendezvény ideje alatt
- izgalmas délutáni programok a résztvevő csapattal
- a szervezői csapatban való munkát igazoló oklevél
- életre szóló élmények

Várható feladatok: kapcsolattartás és útmutatás a résztvevőknek, regisztráció kezelése, helyszínek és dokumentumok előkészítése, fotózás/videózás, kávé és ebédszünetek felügyelete, szabad programok felügyelete.

Jelentkezési határidő: 2024. július 19., péntek, 23.59

Jelentkezési feltételek: aktív hallgatói jogviszony (harmadéveseknek a magyar tagozatos mesterképzések egyikére való iratkozási szándéka), angol nyelvtudás. Előnyt jelent: tapasztalat rendezvényszervezés, fotózás és/vagy videózás területén. A jelentkezéshez mindössze az alábbi űrlap kitöltése szükséges:   https://forms.gle/m3hojtLeP8NkKbnQ9

Az önkéntesek csapatában a helyek száma korlátozott, a szervezők döntése alapján 4-6 önkéntes lesz a csapat tagja a jelentkezők közül.

A jelentkezések kiértékelését követően visszajelzünk a hallgatóknak, legkésőbb 2024. július 24. (szerda) 23:59-ig!

Várjuk az aktív és elhivatott önkéntesek jelentkezését!

További információkról az esemény honlapján lehet olvasni:   https://euromasummerschool2024.org

Létrehozva: 2024/07/11