Tanulmányi kirándulás a BOSCH-nál

Frissítve: 2019/04/07

Karunk harmadéves menedzsment szakos hallgatói és a Szociológia és Szociális Munka Kar elsőéves HR-szakos hallgatói – Kerekes Kinga tanárnő kíséretében – 2019. április 3-án ellátogattak a BOSCH vállalat zsuki gyárába. A tanulmányút során a vállalat HR szakemberei mutatták be a vállalatot, ismertették a HR szakterület működését. Az ehhez hasonló tanulmányi kirándulások nagyon hasznosak a diákok számára, mivel az egyetem falai közül kilépve, gyakorló szakemberek munkájába nyerhetnek betekintést.

Karunk harmadéves menedzsment szakos hallgatói és a Szociológia és Szociális Munka Kar elsőéves HR-szakos hallgatói – Kerekes Kinga tanárnő kíséretében – 2019. április 3-án ellátogattak a BOSCH vállalat zsuki gyárába. A tanulmányút során a vállalat HR szakemberei mutatták be a vállalatot, ismertették a HR szakterület működését. Bemutatták, hogy a BOSCH tevékenysége és a diákélet mennyire összeegyeztethető, ugyanis a Working Student programjuk keretén belül rugalmas munkaidős lehetőséget nyújtanak a munkatapasztalatot szerezni vágyóknak. De nem csak elméletben engedtek betekintést a vállalat működésébe, hanem lehetőség nyílt a gyártósorokat is megnézni, a folyamatokat megismerni, és a feltett kérdéseket is megválaszolták. Az ilyen és ehhez hasonló tanulmányi kirándulások nagyon hasznosak a diákok számára, mivel az egyetem falai közül kilépve, gyakorló szakemberek munkájába és valós vállalati környezetbe nyerhettünk betekintést.

Juhász Zita, Menedzsment szak, 3. év

Létrehozva: 2019/04/07