Tanulmányi látogatás a Robert Bosch kft. zsuki üzemében

Frissítve: 2015/12/06

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának harmadéves Menedzsment szakos hallgatói a Robert Bosch kft. zsuki (Jucu/Kolozs megye) üzemét látogatták meg 2015. november 17-én. A vállalat céljának, történetének, HR politikájának és kontrolling tevékenységének bemutatása után következett a munkavédelmi- és biztonsági előírások ismertetése, majd a hallgatóknak alkalmuk volt megtekinteni a nagyrészt automatizált munkafolyamatokat.

BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának harmadéves Menedzsment szakos hallgatói a Robert Bosch kft. zsuki (Jucu/Kolozs megye) üzemét látogatták meg 2015. november 17-én. A Tetarom 3 ipari parkban felépített üzemben autóipari vezérlőegységeket gyártanak.

A csoportot Konrad Kaschek úr, a zsuki Bosch üzem igazgatója is fogadta. A vállalat céljának, történetének, HR politikájának és kontrolling tevékenységének bemutatása után következett a munkavédelmi- és biztonsági előírások ismertetése, majd a hallgatóknak alkalmuk volt megtekinteni a nagyrészt automatizált munkafolyamatokat. A Munkamenedzsment tantárgy keretében sorra került látogatás megszervezésében oroszlánrészt vállalt Szabó Kinga menedzsmentes hallgató, aki a tanulás mellett a Bosch internship programjában is részt vesz. Kísérő tanárok: dr. Kerekes Kinga és dr. Szász Levente.

Létrehozva: 2015/12/06