Top 10-es döntőbe jutottak hallgatóink a Diageo esettanulmány versenyen

Frissítve: 2019/11/13

160 csapat közül a top 10-es döntőbe jutott az intézetünk hallgatói által alkotott csapat a BeSpirited nemzetközi pénzügyi szimulációs versenyen. Az Ilyés Klarisz, Krika Andor és Márton Gergely (mindhárman Pénzügy és bank, 2. év) alkotta SpirITed csapatunk kiváló teljesítménnyel érdemelte ki a továbbjutást. Gratulálunk és sok sikert kívánunk nekik a döntőben!

Idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre 2019. november 21-én a BeSpirited angol nyelvű pénzügyi szimulációs esettanulmány verseny döntője Budapesten. Két online forduló eredménye alapján a 160 regisztrált csapat közül a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének csapata bejutott a legjobb 10 közé.

A verseny szervezője, a Diageo vállalat olyan különleges feladatokat alkotott, amelyek a fiatal közgazdászok innovatív ötleteit, megoldásait ösztönözték annak érdekében, hogy a cég megszilárdíthassa piacvezető szerepét az alkoholos italok piacán.

Gratulálunk a csapatnak, és sok sikert kívánunk a döntőben!

Létrehozva: 2019/11/13