Top 10-es szereplés az IFUA Horváth & Partners menedzsment esettanulmány versenyén

Frissítve: 2019/11/12

A legjobb 10 közé jutott csapatunk az IFUA Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó cég stratégiai menedzsment esettanulmány versenyén. A Bardóczi Beáta (Pénzügy és bank 3. év), Kozma Nóra (Menedzsment 3. év), Molnár Eszter (Gazdasági informatika 3. év), valamint Nagy Miriám (Menedzsment 3. év) alkototta csapatunk jó szakmai teljesítményt nyújtva helytállt a top 10-es döntőben. Gratulálunk hallgatóinknak!

Az IFUA Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó vállalat 2019. november 6-án rendezte meg a stratégiai esettanulmány versenyének döntő szakaszát Budapesten, melyre az intézetünket  képviselő csapat is továbbjutott.

A verseny két fordulóból állt, az első fordulóban egy selejtezőre került sor, ahonnan a legjobb 10 csapat került a döntőbe. Az előfordulóból kiválasztott 10 legjobb csapat között szerepelt Budapesten a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének csapata is. A csapat tagjai Bardóczi Beáta (Pénzügy és bank 3. év), Kozma Nóra (Menedzsment 3. év), Molnár Eszter (Gazdasági informatika 3. év), valamint Nagy Miriám (Menedzsment 3. év) voltak.

Az esettanulmány témáját az Ilcsi Szépítő Füvek bio kozmetikumokat gyártó és értékesítő vállalat szolgáltatta, amelynek árbevétel növelő stratégiát kellett kidolgozni. A bemutatókon kívül a kolozsvári diákok részt vehettek kiegészítő programokon is, mint pl. IFUA Non-profit kártyajáték, beszélgetés a tanácsadói karrierről, valamint különféle temájú kvízek. A bemutató után egy állófogadásra került sor, ahol a csapat a személyes visszajelzést kapott a zsűritől illetve új kapcsolatokra tehetett szert.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2019/11/12