Vásárlók megtartása mesterséges intelligencia alapú technológiák segítségével: Tóth Attila előadása

Frissítve: 2022/01/06

Tóth Attila, a Cognitive Creators digitális stratégia szakértője, a   Vásárlók megtartása mesterséges intelligencia alapú technológiák segítségével  címmel tart előadást  2022. január 12-én, 17 óra 20 perctől, a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának digitális marketing mesterszakos diákjai számára.

Tóth Attila, a   Cognitive Creators  digitális stratégia szakértője, a   Vásárlók megtartása mesterséges intelligencia alapú technológiák segítségével  címmel tart előadást  2022. január 12-én, 17 óra 20 perctől, a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának digitális marketing mesterszakos diákjai számára.

Az előadásra Seer László tanár úr Zoom-linkjén keresztül lehet belépni.

Létrehozva: 2022/01/06