Újabb kiváló kolozsvári eredmények a pécsi esettanulmány versenyen

Frissítve: 2016/11/14

2016. november 9-10. között került megszervezésre Pécsen a Dr. Papp László Számvitel Esettanulmány Verseny. Az első, online forduló után a legjobb 10 csapatnak szervezett pécsi helyszínű fordulóba a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének öt csapata is bejutott. Közülük háromnak sikerült a legjobb ötben végezni, egy csapatunk pedig dobogós helyezést is szerzett.

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara és a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium 2016. november 9-10. között kilencedik alkalommal szervezte meg a Dr. Papp László Számvitel Esettanulmány Versenyt. A két fordulós verseny első, online fordulójában hat négyfős csapat vett részt a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének képviseletében, melyből öt kolozsvári csapat bejutott a legjobb 10-nek szervezett második, pécsi helyszínű fordulójába, sőt, ebből háromnak sikerült a legjobb ötben végezni, egy csapatunk pedig dobogós helyezést is szerzett.

A pécsi helyszínű, legjobb 10 csapatnak szervezett második forduló esettanulmányát a Tábitha ház gyermekhospice-ra szakosodott nonprofit szervezet szolgáltatta. A versenyt a Budapesti Corvinus Egyetem csapata nyerte.

A verseny kolozsvári érdekeltségű eredményei:

3. hely: Éltes Rita (Menedzsment, 2. év), Géger Gyopár (Marketing 2. év), Gergely Andrea (Pénzügy és Bank, 2. év), Korcsmáros Boglárka (Menedzsment, 2. év)

4. hely: Fekete Réka (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 1. év), Kiss Alpár (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év), Nagy Loránd (Vállalati pénzügyi menedzsment mesteri, 1. év), Tankó Attila (Menedzsment, 2. év)

5. hely: Dibernardo Attila (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 1. év), Szabó László (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 1. év), Unger Botond (Pénzügy és Bank, 3. év), Vonsz Evelin (Pénzügy és Bank, 3. év)

A legjobb 10 közé jutott további két kolozsvári csapat: Boros Éva (Menedzsment, 2.év), Csíki Ottó (Menedzsment, 2. év), Kiss Norbert (Pénzügy és Bank, 2. év), Pitó Emőke (Pénzügy és Bank, 2. év), illetve Balló Máté (Gazdasági informatika, 2. év), Darabos Villő (Pénzügy és Bank, 2. év), Ginál Boglárka (Pénzügy és Bank, 2. év), Nagy-Dezső Csongor (Pénzügy és Bank, 3. év).

Az első, online fordulóban részt vett: Fodor Attila (Pénzügy és Bank 3. év), Gurzó Krisztina (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 1. év), Katona Edina (Pénzügy és Bank, 3. év), Nagy Hunor Györk (Menedzsment, 3. év)

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2016/11/14